Відзнаки та досягнення

НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИРОБНИК

Кондитерська фабрика Аmelia

amelia

2021

Відзнака “Зірка якості” в національному рейтингу якості товарів та послуг. Згідно з фінансово-економічними показниками, ПП “Максим П” удостоєно почесного звання “КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ 2021”.

Ми пишаємося тим, що в 2021 році знову потрапила до Національного рейтингу якості товарів і послуг “Зірка якості” та отримали звання “Краще підприємство України”.

Рейтинг, до якого ми увійшли, складається на підставі фінансово-економічних показників підприємств України, що подані у обов’язковій фінансовій звітності. Це забезпечує прозорість результатів та унеможливлює вплив зовнішніх чинників. Мета складання рейтингу – визначити і показати суспільству справжніх лідерів в сфері виробництва високоякісних вітчизняних товарів і послуг, сприяти суспільному визнанню підприємств.

Для ПП “Максим П” винагорода “Зірка якості” має велике значення, адже вона свідчить, що нашу діяльність цінують і визнають. Ми вдячні нашим фахівцям, за плідну роботу і професіоналізм, завдяки якому ми отримали цю винагороду, а також, змогли зробити значний внесок у розвиток економіки України.

Для наших клієнтів і партнерів “Зірка якості” свідчитиме про те, що вони купують якісну продукцію від надійного виробника та партнера.